Asortyment kamieni ozdobnych

Kamienie ozdobne

W naszym asortymencie znajdują się kamienie ozdobne, które sprawdzają się zarówno jako ozdoba ogródków działkowych, przydomowych posesji oraz parków. Bardzo dobrze prezentują się na tle trawy oraz kolorowych kwiatów. Dzięki nim można stworzyć niezwykle interesujące aranżacje roślinne. Oferowane produkty sprawią, że nadanie indywidualnego wyglądu swojej posesji będzie znacznie łatwiejsze, a efekt końcowy stanie się jeszcze bardziej imponujący. Można je stosować zarówno stosować pojedynczo, jak i w większych ilościach, a także mieszając ze sobą różnego rodzaju kamienie, by stworzyć kolorową kompozycję. W asortymencie posiadamy kamienie w różnych kolorach, które mogą posłużyć np. do wyznaczenia alejek w ogrodzie, budowy skalniaka lub ozdoby trawnika. Bardzo dobrze prezentują się także wokół niskiego drzewa, wydzielając przestrzeń wokół niego. Dokładamy stań, by nasz asortyment był jak najbardziej zróżnicowany i mógł zaspokoić różnorodne potrzeby. Nasze produkty bardzo dobrze znoszą niesprzyjające warunki atmosferyczne, dlatego będą stanowiły ozdobę przez wiele lat.

Wysokiej jakości grysy dekoracyjne

Wiele osób wykorzystuje drobno zmielony kamień naturalny do dekoracji ścieżek przy domu lub wnętrz w mieszkaniu. Grys dekoracyjny do ogrodu i na ścianę to ozdobny element aranżacji, który jest bardzo łatwy w utrzymaniu. W naszej ofercie dostępny jest w różnorodnych fakturach oraz wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można go dobrać do konkretnych stylów architektonicznych. Ze względu na szerokie zastosowanie jest jednym z najchętniej wybieranych materiałów dekoracyjnych. Grysy ozdobne ogrodowe wyglądają bardzo dobrze na fontannach, tarasach, podjazdach i parkingach oraz wokół basenów.

O wielu zaletach wynikających z korzystania z tego rodzaju kamienia naturalnego mogą opowiedzieć nasi doświadczeni pracownicy. Z przyjemnością pomogą w wyborze oraz profesjonalnie doradzą w sprawie utrzymania i konserwacji artykułów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z firmą Carbon i zakupu wysokiej jakości kamienia do ogrodu na posadzkę i ścianę. Gwarantujemy świetne produkty w przystępnych cenach!

Doskonały kamień ozdobny do gabionów

Stalowe kosze wypełnione kamieniami to tak zwane gabiony. Są używane w ogrodzie i jako elementy ogrodzeniowe. Ich montaż jest łatwy, dzięki czemu są często wybierane do tworzenia różnego rodzaju struktur, takich jak wolnostojąca ściana czy murek oporowy. Gabion jest bardzo wytrzymały i odporny na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych (śnieg, deszcz). Możliwe jest uformowanie z niego rozmaitych kształtów, za których sprawą powstaną oryginalne i estetyczne konstrukcje. Koszt ich wytworzenia jest mniejszy niż w przypadku klasycznych elementów ogrodzeniowych. Wobec tego wykorzystanie tego typu materiałów w ogrodzie jest zdecydowanie tańsze.

Nasza firma dostarcza najwyższej jakości kamienie. Oferowane produkty charakteryzują się wysoką trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne i erozję. Ma to szczególne znaczenie w przypadku murków oporowych. Szeroki wybór wersji kolorystycznych wyrobów pozwoli dobrać idealny materiał, który spełni wszelkie założenia architektoniczne i estetyczne. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Profesjonalnie doradzimy i odpowiemy na ewentualne pytania!