Asortyment budowlany

Asortyment budowlany

Posiadamy szeroki wybór materiałów budowlanych, które swoje zastosowanie znajdują podczas budowy, zarówno jeśli chodzi o domy, jak i budynki przemysłowe lub użyteczności publicznej. W asortymencie dostępne są wszystkie podstawowe materiały budowlane, które są niezbędne do wykonania dowolnej inwestycji. W asortymencie posiadamy także papy i lepiki, które stanowią jeden z podstawowych pokryć dachowych. Odpowiednio położone zabezpieczają strop przed wilgocią przez wiele lat.

Nasze bloczki betonowe są wykorzystywane przy budowie ścian fundamentów, a także słupów, czy ścian działowych. Dzięki swojej wytrzymałości są bardzo często stosowane w charakterze zamiennika kamieni lub cegieł.

W asortymencie znajduje się np. cement, cegły, żwiry, czy kamień drogowy. Produkty dostępne w naszym sklepie pochodzą od znanych, sprawdzonych producentów i są materiałami wysokiej jakości. W naszych kontaktach z klientem stawiamy na fachowe podejście, dlatego każdy Klient zainteresowany naszą ofertą może liczyć na profesjonalną pomoc oraz fachowe porady ze strony naszych pracowników.